Code Showroom

Beszerzési és logisztikai munkatárs

Főbb feladatok, felelősségek:

Tervezett, üzemeltetett üzleti működésben való feladatok pontos, precíz ellátása, riportálása a cégcsoport menedzsmentje irányába
Feladatai:

  • Alvállalkozói, besszállítói kapcsolattartás
  • IT rendszer használata
  • Megrendelés és pénzügyi modul használata
  • Raktárnyilvántartás kezelése, karbantartása
  • Raktár nyilvántartásában való részvétel
  • Szállítókkal/belső logisztikai csapat irányítása, munkaszervezése
  • Szállítói fuvarok optimalizálása, összeszervezése
Elvárások:
  • Beszerzési területen szerzett munkatapasztalat
  • Legalább 2 év beszerzési vagy logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat, legalább 5 fős szervezeti egység vezetésében
  • A szakmai kihívások konstruktív kezelése
  • Precíz munkavégzés
  • MS Excel, Word, Outlook, Power Point felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktív beállítottság
Amit kínálunk:
  • 5.kerületi iroda, barátságos munkakörnyezet
  • Perspektivikus cégcsoport, közel 20 éves, stabil háttér
  • Összeszokott csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai beszerzői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

magyar (anyanyelvi szintű nyelvtudás), angol (felsőfokú nyelvismeret írásban és szóban)

Munkavégzés helye:

Budapest, V.kerület

Állás, munka területe(i):
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés