Code Showroom

Recepciós

Recepciós

Showroom recepciós munkatárs

Főbb feladatok, munkák:
  • A bemutatóteremben tartózkodó ügyfelek barátságos, professzionális fogadása
  • Beérkező hívások fogadása, e-mailek kezelése
  • Postai és egyéb küldeményekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Az iroda és bemutatóterem működéséhez szükséges napi operatív feladatok ellátása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Segítőkész, motivált személyiség
  • Közvetlen és ügyfélorientált
  • A vállalati irányelveknek megfelelő munkavégzés
  • Kiváló szóbeli és írásos kommunikációs készség
  • Kommunikációs színtű angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Elegáns, ápolt megjelenés
  • Microsoft rendszerek ismerete
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
Előnyt jelent:
  • Hasonló szakterületen és/vagy szakmai környezetben szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes, együttműködő, fiatal csapat
  • Exkluzív, elegáns munkakörnyezet Magyarország egyik legnagyobb designbútor-forgalmazó, illetve belsőépítészeti szolgáltatásokat kínáló bemutatótermében
  • Perspektivikus cégcsoport, közel 20 éves, stabil háttér

Munkavégzés helye: Budapest, V. Kerület

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az info@codeshowroom.com mail címre.