Code Showroom

Sales asszisztens

Munkakör:
  • Az értékesítési vezető munkájának támogatása, árajánlat készítés
  • Ajánlatok és szerződések elkészítése, módosítása, nyomon követése, dokumentálása
  • Partnerekkel és ügyfelekkel történő kommunikáció szóban és írásban (magyar és angol nyelven egyaránt)
  • Értékesítési dokumentumok menedzselése
  • Sales-támogató belső szoftverek kezelése
  • Kapcsolattartás a szervezet többi osztályával (főként pénzügy/adminisztráció, belsőépítészeti tervezés, kommunikáció területekkel)
Elvárások:
  • Magas szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felsőfokú végzettség
  • Precizitás, pontosság
  • Dinamizmus a munkavégzésben
  • MS Excel, Word, Outlook, Power Point ismerete
Előnyt jelent:
  • Olasz nyelvtudás
  • Hasonló szakterületen és/vagy szakmai környezetben szerzett gyakorlat
  • Rugalmasság
  • Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • A feladatkörnek megfelelő, versenyképes bérezés
  • Lendületes, együttműködő, fiatal, dinamikus csapat
  • Exkluzív, elegáns munkakörnyezet Magyarország egyik legnagyobb designbútor-forgalmazó, illetve belsőépítészeti szolgáltatásokat kínáló bemutatótermében
  • Folyamatos fejlődés és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, V. Kerület

Állás, munka területe(i):
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs