Code Showroom

Sales Manager

Munkakör:
  • Termékek ismertetése és értékesítése
  • A kidolgozott ajánlatok bemutatása az ügyfelek számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, együttműködő partnerekkel, tervező irodákkal, ingatlanfejlesztőkkel
  • Aktív részvétel az üzleti stratégia fejlesztésében, javaslattétel az értékesítés hatékonyságának növelésére, új sales csatornák, projektek felkutatásában és kiépítésében.
  • A vezetése alatt dolgozó sales csapat javadalmazási rendszerének felügyelete, ellenőrzése, nyomon követése, szükség esetén módosítása
Elvárások:
  • Min. 3 év személyes értékesítési tapasztalat luxus enteriőr területen belföldön vagy külföldön
  • Min. 2 év vezetői tapasztalat, legalább 5 fős szervezeti egység vezetésében
  • Eredmény- és minőségorientáltság
  • Magas szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
Elvárt egyéni kompetenciák:
  • Egyéni munkavégzés és csapatmunkára való készség
  • Logikus, strukturált gondolkodás – Korrektség, precizitás, megbízhatóság
  • Kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Céltudatosság, motiváltság – Proaktív személyiség
Előnyt jelent:
  • Formatervezés, belsőépítészet iránti érdeklődés
  • Olasz nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Próbaidőt követően fix fizetés + kiemelt üzletkötői jutalék
  • Értékesítést támogató informatikai rendszer
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Lendületes, együttműködő, fiatal, dinamikus csapat
  • Exkluzív, elegáns munkakörnyezet Magyarország egyik legnagyobb designbútor-forgalmazó illetve belsőépítészeti szolgáltatásokat kínáló bemutatótermében

Munkavégzés helye: Budapest, V. Kerület

Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs